ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові зривають щойно замощену бруківку на площі Міцкевича

Андрій Котенський, Львівський портал

|

Сьогодні, 27 жовтня, у Львові розпочали реконструкцію щойно відкритої площі Міцкевича. Дорога не простояла й п’яти днів, передає кореспондент Львівського порталу.

100

Як відомо, ще 13 жовтня на площі Міцкевича заливали бетон, а 22 жовтня нею уже курсували автомобілі, вантажівки та велико-габаритні автобуси.

60
Сфотографовано 13 жовтня…

Цього ж дня стало відомо, що відремонтований проспект Свободи та площа Міцкевича йдуть під воду від невеликого дощу. Вода по вулиці стікалася у калабані, адже частина водовідводів опинилися вище рівня дороги. Або це помилка ремонтників, яку сьогодні намагаються виправити, або щойно відкрита дорога вже почала просідати.

61
На фото 22 жовтня…

 

Зараз проїзд транспорту залишається відкритим по лівій полосі, а ремонтники зняли бруківку аби підняти рівень дороги навпроти пам’ятника Адама Міцкевича, де утворювалася найбільша баюра.

101

Водночас, реконструкція площі Міцкевича досі не завершена. Поруч кипить робота над велодоріжкою та замощенням гранітної плитки та мозаїки.

102

 

103

 

104

Чи ліквідують аналогічне просідання дороги навпроти пам’ятникам Тарасу Шевченку – невідомо.

62
Баюра біля пам’ятника Шевченкові. Фото зроблено 22 жовтня

 

Раніше Львівський портал повідомляв, що у Львові розвалюється щойно відремонтована вулиця Лисенка.

А також опублікували фоторепортаж, як у Садового зарили мільйони в калабані на щойно відкритому проспекті Свободи та площі Міцкевича.

Як відомо, у проспект Свободи «закатали» майже 13 мільйонів гривень!

Фото: Андрій Котенський та Ярослав Сиваківський

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *