ОСТАННІ НОВИНИ

У львівському Оперному театрі з’явиться барельєф Шептицького

|

У приміщенні Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької з’явиться барельєф Андрея Шептицького. Про це Львівському порталу повідомили члени Громадської ради «Святий Юр» під час зустрічі з міністром культури України В’ячеславом Кириленком.

Шептицький lvivexpres.com

Для  того аби встановити барельєф Шептицького в приміщенні Національного театру опери та балету ім. С. Крушельницької потрібно було отримати дозвіл від колективу та погодити документ  у Міністерстві культури України. За словами В’ячеслава Кириленка таке погодження вже підписане, тож варто очікувати що до кінця року у вестибюлі оперного театру з’явиться  барельєф Митрополиту.

Окрім того, під час зустрічі з міністром було обговорено питання реставрації Святоюрського комплексу. Зокрема відновлення митрополичих садів, демонтаж  телерадіоретрансляційної вишки, впорядкування території навколо.

Реклама партнерів

Також під час обговорення  члени Громадської ради «Святий Юр» зачепили проблему незаконних будівництв у Львові, зокрема в історичній частині міста.

«Під час зустрічі з В’ячеславом Кириленком ми обговорили цілий пласт проблем, пов’язаних з пам’яткоохоронним законодавством та його дотриманням. Також ми запропонували йому організувати у Львові виїзний семінар, присвячений проблемам охорони пам’яток ЮНЕСКО в історичній частині міста та дотриманню відповідного законодавства. Загалом зустріч виявилася дуже продуктивною, віце-прем’єр-міністр пообіцяв зі свого боку повне сприяння», – розповів член Громадської ради «Святий Юр» Юрій Горалевич.

Фото: lvivexpres.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.