У законі «Про місцеві вибори» прописані нюанси, які фактично унеможливлюють повне оновлення міських та обласних рад. Про це заявила голова правління Львівського КВУ Соломія Гаврук сьогодні, 9 вересня, на прес-конференції, передає кореспондент Львівського порталу.
Як пояснює експерт, у новому законі «Про місцеві вибори» не обмежуються кошти на політичну рекламу, відтак «свіжим» партіям практично неможливо потрапити у ефір чи зайняти велику частину біг-бордів.
«У новому законі не обмежуються кошти на політичну рекламу, яка, як відомо, коштує недешево. Нові політичні сили не можуть дозволити собі витрачати великі кошти, і це несправедливо», – пояснює Соломія Гаврук.
Окрім того, ще однією несправедливістю є 5-ти відсотковий бар’єр до міських та обласних рад.
«Саме у цьому ми бачимо неможливість потрапляння до місцевих рад нових облич та громадських активістів» -, заявила С. Гаврук.
Фото: tsn.ua