Ветерани Львівщини успішно виступили на українських та міжнародних змаганнях

|

Цими днями завершилася низка змагань національного та міжнародного рівня за участю ветеранів спорту. Зокрема ветерани Львівської області виступили досить успішно. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Управління молоді та спорту ЛОДА.

DSCF2841

Так, у місті Барі Вінницької області відбулися змагання на Кубок України з поліатлону (на лижоролерах) серед молоді та ветеранів. У змаганнях серед ветеранів взяло участь понад 60 спортсменів з п’яти областей України: Вінницька, Львівська, Київська, Луганська та Сумська області. Програма змагань передбачала перегони на дистанціях 5 км та 10 км. Львівщину на цих змаганнях представляло двоє спортсменів-ветеранів: М. Сипливий та І. Мельник, яким вдалося вибороти ІІ місце у загальнокомандному заліку.

DSCF2818

А на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Біле озеро» (Рівненська область) успішно відбувся ІІІ Міжнародний турнір з плавання на відкритій воді серед ветеранів спорту, присвячений Дню незалежності України. У турнірі взяли участь більш ніж 200 ветеранів з України, Росії, Туреччини. В своїх вікових категоріях спортсмени Львівщини вибороли такі місця:

Островська Марія – І місце, встановивши рекорд України на відкритій воді (дистанція 1 600 м);

Голуб Ніна – І місце;

Колодко Мирон – І місце;

Комов Олександр – ІІ місце;

Хомин Володимир – ІV місце.

EBBADB31-3073-4DAC-8A1E-A43EAF278D2B

Наприкінці серпня самбісти-ветерани Львівщини у фінальних змаганнях VІ літніх Всеукраїнських ігор ветеранів спорту пам’яті М.М. Баки з боротьби самбо вибороли ІІ загальнокомандне місце. Змагання проходили у селі Кароліно-Бугаз Одеської області та зібрали близько 150 спортсменів з 13 областей.