ОСТАННІ НОВИНИ

Незабаром у Львові можуть з’явитися ще дві автобусні станції

|

Збудувати автостанції на вул. Пасічній-Зеленій та Городоцькій-Збиральній зголосились 2 потенційні інвестори. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі міської ради.

автовокзал

Інвестиційний проект об’єднує 2 об’єкти інвестування в один з 2 компонентами, що дозволить потенційному інвестору залучити кошти для будівництва автобусних станцій: на вул. Пасічній-Зеленій – для відправлення автобусів у Бібрському та Ходорівському напрямках, та на вул. Городоцькій-Збиральній – у Городоцькому напрямку.

Прийом заявок тривав місяць. На відкритий конкурс надійшло 2 пропозиції – від ФОП Ігоря Кошика, у якого вже є досвід будівництва таких автостанцій, та ТзОВ УкрІнвестБуд – без подібного досвіду.

Як зазначили члени конкурсної комісії, заявники надали усі необхідні документи та презентували власні проекти будівництва. Розглядатимуть пропозиції та вивчатимуть подану документацію на відповідність вимогам упродовж тижня – до 10 вересня. Окрім того, члени комісії здійснять робочі виїзди в офіси компаній, аби детальніше ознайомитись із проектами. Тоді ж і приймуть остаточне рішення щодо вибору переможця.

Переможцем конкурсу визначать претендента, пропозиція якого відповідає умовам конкурсу, та який запропонував найбільш вигідні умови для територіальної громади Львова щодо реалізації інвестиційного проекту. Після належного виконання інвестором усіх умов договору та введення в експлуатацію об’єкту інвестування, він набуде у власність автостанцію на вулиці Городоцькій, а автостанція на вулиці Пасічній перейде у комунальну власність громади.

Фото: evpatoriyaplus.ru

Загрузка...
Загрузка...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...