ОСТАННІ НОВИНИ

Відтепер Президент читатиме електронні петиції від громадян

|

Глава держави дав старт роботі електронних петицій на адресу Президента України та дав старт роботі відповідного сайту. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської обласної держадміністрації.

президент

Запровадження цього механізму здійснюється задля забезпечення реалізації права громадян на звернення до Глави держави.

На розгляд президента подаватиметься тільки та електронна петиція, на підтримку якої зібрано не менш як 25 000 підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня її оприлюднення.

Реклама партнерів

Розгляд громадського звернення здійснюватиметься невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок її розгляду. Забезпечення їх розгляду покладається на Адміністрацію Президента України.

Для розгляду петиції створюватиметься робоча група для опрацювання порушених у зверненні питань із залученням до складу такої групи представників відповідних органів, а у разі потреби – представників інститутів громадянського суспільства, експертів, фахівців, консультативних, дорадчих та інших допоміжних органів і служб, зазначається у документі.

Формування пропозицій щодо підтримки чи не підтримки звернення, проекту відповіді Президента здійснюватиметься протягом семи робочих днів з дня оприлюднення інформації про початок розгляду електронної петиції. Після чого вони подаються на розгляд Президентові України.

Публічне оголошення про підтримку або не підтримку Главою держави електронної петиції розміщуватиметься на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України, а його відповідь – у спеціальному розділі з питань електронних петицій зазначеного сайту.

У разі визнання за доцільне реалізовувати викладені в електронній петиції пропозиції шляхом видання акта Президента України або внесення на розгляд Верховної Ради України відповідного законопроекту Адміністрація Президента України забезпечує підготовку таких проектів актів.

Фото : ukrainec.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.