Україна взяла першу медаль на Чемпіонаті світу з легкої атлетики

|

Людмила Оляновська здобуває першу нагороду для України на Чемпіонаті світу з легкої атлетики, що триває у Китаї. У спортивній ходьбі на 20 км, українка показавши результат 1 година 28 хвилин 13 секунд здобула бронзову медаль. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Федерації легкої атлетики України.

Olanovska_Pekin_1

На протязі усієї дистанції Л. Оляновська трималася у групі, яка переслідувала двох лідерок, китаянок Лію та Лу. І підсумку, лише цим двом господаркам змагань Людмила і поступилася.

«Я не очікувала, абсолютно не очікувала нагороди. Тому що згідно стартових протоколів за рейтингом я була лише п’ятою. І я точно знала, що Китай буде попереду – ці Лу і Лію, рекордсменки світу. У них дуже сильні результати, вони в себе вдома. В мене була шалена підтримка по дистанції, але в них «Чайна» чулося по всій трасі. Тому я сподівалася на п’ятий результат», – розповіла Л. Оляновська