ОСТАННІ НОВИНИ

Пластуни випустили календар з українськими військовими (фото, відео)

|

Українські скаути з організації «Пласт» випустили настінний календар з фотографіями військових, що беруть участь у російсько-українській війні. Всі герої, фото яких зображені на календарі – пластуни. Кошти з продажу продукції підуть на придбання спорядження для українських військових. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі організації.

Під час Євромайдану українські скаути створили Фонд підтримки пластунів-військовиків, який сьогодні діє як структурна одиниця Національної скаутської організації «Пласт».

 

Завданням фонду на початку 2014-го року була допомога пораненим під час подій на Майдані членам організації. Після початку АТО чимало пластунів вступили до батальйонів української армії. Основним завданням фонду сьогодні є забезпечення необхідним спорядженням військових пластунів на Донбасі.

«Кожен українець зобов`язаний зробити свій внесок задля нашої перемоги. Не думаймо, що ми нічого не змінимо, а будьмо впевнені: наші зусилля не марні. Навіть щирі дитячі малюночки здатні підвищувати настрій та бойовий дух наших вояків. Байдужість вбиває… Маленької допомоги не буває, адже у своїй сукупності це дозволяє купувати великі та важливі речі, що можуть врятувати життя українських вояків», – говорить один з ініціаторів створення календаря Олег Вдовяк.

 

Фото, які використані в календарі, зроблені організаторами щорічного всеукраїнського фестивалю пластової творчості «День Пластуна 2015» і вже здобули популярність в соцмережі Фейсбук.

 

Календар «Не зломимо своїх присяг…» можна замовити в інтернеті заповнивши онлайн-форму. Мінімальний благодійний внесок – 100 грн.

Фото, відео: Пласт – український скаутинг

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *