Львівські правоохоронці викрили шахрая з Одеси. Місцеві правоохоронці не допустили шахрайства з боку злочинця, який розшукувався міліцією Одеси. Чоловіка підозрювали в розкраданні в особливо великих розмірах у складі організованої злочинної групи. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Департаменту ДСБЕЗ МВС України.
Працівниками Державної служби боротьби з економічною злочинністю проводилась дослідча перевірка за зверненням керівника фермерського господарства Мостиського району Львівської області.
Фермер повідомив, що 34-річний одесит отримав у нього значну кількість зерна кукурудзи, в той же час розрахувався лише за мізерну частину сільськогосподарської продукції, а решту коштів повертати не збирався.
В той же час оперативниками ДСБЕЗ після з’ясування усіх обставин по суті встановлено, що дурисвіт із «Південної Пальміри» уже мав проблеми із законом та за розкрадання в особливо великих розмірах і підроблення документів у складі організованої злочинної групи розшукувався Приморським районним судом м. Одеси.
Місцеперебування злочинця було встановлено та затримано.
Оскільки судом міру запобіжного заходу йому було визначено на утримання під вартою, розшукуваного етаповано та передано правоохоронцям Одеси.
Фото: vklik.org.ua







