ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові пасажирський автобус зіткнувся із «Маздою»

|

У Львові не розминулися легковик і пасажирський автобус. Унаслідок зіткнення постраждали троє людей. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ДАІ Львівщини.

Учора, 30 листопада, близько 17.35, на перехресті проспекту Червоної Калини та вулиці Угорської зіткнулись автобус марки «БАЗ» та автомобіль «Mazda 6». Пасажирським автобусом керував 55-річний львів’янин, а за кермом легковика сидів 21-річний мешканець міста Пустомити.

У результаті ДТП постраждали двоє пасажирів автобуса, 21-річна жителька Перемишлянського району та 32-річна львів’янка. У них діагностували забої. Після надання необхідної допомоги, потерпілих відпустили додому.

Окрім цього, травмувався 27-річний пасажир автомобіля «Mazda», мешканець міста Пустомити. Чоловіка із переломом плеча шпиталізували до травматологічного відділення лікарні.

Причини автопригоди встановлюють правоохоронці.

Фото: PHL

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *