Тимчасовий виконувач обов’язків голови Львівської ОДА Юрій Турянський та генеральний директор компанії TTS Ріхард Горки підписали 12 листопада Меморандум про співробітництво у сфері енергоефективних проектів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛОДА.
Сторони засвідчили наміри спрямувати свої зусилля на ефективне співробітництво щодо реалізації у Львівській області енергоефективних проектів, в тому числі з використанням альтернативних джерел енергії.
Першим проектом, який запланувала реалізувати компанія TTS eko s.r.o. на Львівщині, буде модернізація котельні міста Дубляни. Тут планується заміна газових котлів на новітні котли загальною потужністю до 3Мвт, які працюють на відходах деревини та іншій біомасі. Також передбачена заміна тепломереж міста.
Розмір власних інвестицій в проект від компанії становитиме 1,5 млн. євро. Роботи щодо реалізації проекту заплановано розпочати до кінця цього року.
За даними прес-служби ЛОДА, Компанія TTS вже має позитивний досвід діяльності у Львівській області. Йдеться про реалізацію спільного проекту з українською компанією “Еко-оптіма” щодо будівництва першої в регіоні Самбірської сонячної електростанції.
«Саме за результатами успішного впровадження зазначеного проекту, компанія TTS прийняла рішення по розширенню своєї діяльності на території Львівщини та подальшого інвестування в розвиток джерел відновлювальної енергетики, зокрема біомаси” – зазначив Ріхард Горки.
Довідка:
Компанія TTS eko s.r.o. створена на початку 1993 року. Займається розробкою, виробництвом, монтажем та сервісним обслуговуванням котлів, що працюють на біомасі.
Компанія виготовила та змонтувала більше 40 котелень в Чехії та Словаччині.
Фото: ЛОДА







