ОСТАННІ НОВИНИ

Офіцери та курсанти ЛьвДУВС стали акторами документального кіно (фото)

|

Фахівці Національного музею-меморіалу «Тюрма на Лонцького» розпочали роботу над зйомками фільму з історії українського визвольного руху 1940-1950 рр. Участь у зйомках взяли офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ. Про це Львівському порталу повідомили у відділі зв’язків з громадськістю прес-служби ЛьвДУВС.

Мета митців – об’єктивно відобразити історію боротьби українського народу за незалежність своєї держави від німецьких та совєтських загарбників.

Зйомки одного з епізодів фільму відбувались в селі Бистриця Надвірнянського району Івано-Франківської області. На прохання кіномайстрів, участь у зйомках фільму взяли офіцери та курсанти Львівського державного університету внутрішніх справ.

 

Реклама партнерів

Зокрема, 15 юнаків були залучені в якості масовки, а четверо офіцерів міліцейського вишу виконували ролі бійців УПА та солдатів НКВД. Так, доцента та викладача кафедри тактико-спеціальної підготовки Юрія Йосипіва та Мар’яна Курляка одягли у форму «нквдистів», а старшому викладачеві кафедри фізичної підготовки Андрію Гречанюку та старшому психологові відділення психологічного забезпечення Андрію Колодці доручили ролі «упівців».

 

Працівники кафедр фізичної підготовки та тактико-спеціальної підготовки до того ж виконували ролі консультантів з тактики ведення рукопашного бою зі зброєю та стрільби на відкритій місцевості.

 

Фото: Facebook

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...