ОСТАННІ НОВИНИ

Молодик побив товариша до смерті

|

На Львівщині молодик побив свого старшого товариша до смерті. Потерпілий помер вже у лікарні, поінформували Львівський порталу у ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

У Дрогобицький міський відділ міліції 4 листопада надійшло повідомлення від судово-медичного експерта Дрогобицької міської лікарні, що до них в морг із реанімаційного відділення доставлено тіло без ознак життя 52-річного жителя одного зі сіл району.

Виїздом слідчо-оперативної групи встановлено, що загиблий поступив у реанімаційне відділення лікарні 28 жовтня з діагнозом: струс головного мозку. За словами потерпілого, травми він отримав із власної необережності, впавши з дерева. Варто зауважити, що чоловік претензій ні до кого не мав.

Згідно лікарського свідоцтва про смерть, чоловік помер від множинних двохсторонніх переломів ребер та грудини з ушкодженням легень.

У ході проведення слідчо-оперативних заходів правоохоронці встановили, що тілесні ушкодження наніс потерпілому 24-річний безробітний житель того ж села, де проживав загиблий. Підозрюваний 28 жовтня розпивав з 52-річним чоловіком спиртні напої. Згодом, між ними виникла суперечка, під час якої 24-річний чоловік побив товариша, який від отриманих травм згодом помер.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст.121 (умисне тяжке тілесне ушкодження) КК України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років.

Досудове розслідування триває.

Фото: 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *