ОСТАННІ НОВИНИ

Одне з першочергових завдань нового парламенту буде освітня реформа – Гриневич

|

Одним з першочергових завдань новообраної Верховної Ради України буде освітня реформа. Про це під час візиту на Львівщину повідомила голова комітету з питань науки та освіти Лілія Гриневич.

Як повідомили Львівському порталу у прес-службі «Народногофронту» Львівщини, Л. Гриневич відвідала Золочів,  де ознайомила освітян з майбутніми реформами в галузі та висловила підтримку, на позачергових виборах до парламенту, лідеру громадської ініціативи «Матері мобілізованих» Лідії Котеляк.

 «Реформувати освіту вкрай необхідно. Я переконана, що саме це шлях до виховання покоління свідомих українців. Тому одне з першочергових завдань майбутнього парламенту – освітня реформа», – запевнила Лілія Гриневич.

Водночас Л. Котеляк переконана, що такий діалог між владою та освітянами є надзвичайно важливим.

Реклама партнерів

«Я би сказала, що не стільки важливий, а необхідний такий діалог. І зустрічаючись з освітянами протягом 2-ох останіх років, і тепер і раніше я чую одні й ті самі запитання, про навантаження в 22-і години, про можливість скасування пільг, і тому ця зустріч була просто необхідна. Освітяни почули від перших вуст про основні питання, які їх хвилювали і отримали вичерпну відповідь», – розповіла Лідія Котеляк.

Опісля зустрічі з вчителями Золочівщини Лідія Котеляк разом із Лілією Гриневич нагородили найактивніших педагогів регіону подяками за вагомий внесок у розвиток освіти в регіоні.

Фото: Фейсбук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...