ОСТАННІ НОВИНИ

Історики закликають відмовитись від радянської атрибутики в армії

|

Радянські армійські традиції досі присутні у символіці та геральдиці українських військових частин. Натомість експерти переконують: модернізувати армію і перемогти у війні, опираючись на ті ж самі символи, що і росіяни – неможливо. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Українського інституту національної пам`яті

Має відбутися очищення української армії від атавізмів радянського минулого. Про переорієнтацію Збройних сил на українські військові традиції йшлося 13 жовтня на круглому столі «Новий імідж українського війська», організованому Українським інститутом національної пам’яті.

Військовослужбовці, ветерани, військові експерти, історики та громадські діячі вважають, що слід творити такий образ Збройних сил України, який буде привабливим як всередині країни, так і за її межами. Цей образ мав би опиратися на українську воєнну традицію. Саме вона підійматиме бойових дух наших вояків, а також ще раз засвідчить світові: Україна є країною із власною переможною історією.

«Невід`ємним елементом модернізації української армії має бути позбавлення її залишків радянського минулого, що досі присутні в назвах та нумерації військових частин, їх геральдиці та символіці. Не можна ефективно протистояти донецьким терористам та російській армії, опираючись на ту саму, що й вони, радянську спадщину. Тому що ця традиція не просто не українська, але й, як свідчить історія та останні події на Донбасі – антиукраїнська», – наголосив голова Інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.

Реклама партнерів

За результатами круглого столу Український інститут національної пам’яті планує звернутися до Міністерства оборони з пропозицією співпраці з даного питання.

Фото: Львівський портал 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.


Загрузка...