ОСТАННІ НОВИНИ

На Покрови «Свобода» хоче заборонити комуністичну ідеологію в Україні

|

14 жовтня відбудеться останнє засідання парламенту цього скликання. Саме в цей день, на Пресвяту Покрову, українці святкують створення українського козацтва та день Української Повстанської Армії. І депутати матимуть можливість ухвалити рішення про визнання боротьби ОУН–УПА боротьбою за державну незалежність України та заборонити комуністичну ідеологію як людиноненависницьку та антиукраїнську, повідомили Львівському порталу у прес-службі ВО «Свобода».

Відповідні законопроекти «свободівці»  вже зареєстрували і внесли до порядку денного засідання. Олег Тягнибок сподівається, що законопроект про заборону комуністичної ідеології буде ухвалено і потім відбудеться публічний судовий процес над комуністами – «Нюрнберг-2». 

Нагадаємо, що в окружному адміністративному суді Києва триває розгляд позову про заборону Комуністичної партії України. «Свобода» фактично стала рушієм процесу заборони комунізму в Україні. Свободівці скерували до Окружного адміністративного суду Києва заяву щодо вступу у справу про заборону КПУза позовом Міністерства юстиції України та Державної реєстраційної служби Українив якості третьої особи на боці позивачів.

Основою позовної заяви є доказова база, яка складається з близько 120 сторінок, а також відео- і аудіоматеріалів.Доказів незаконної і антиукраїнської діяльності КПУ та її представників більше ніж достатньо. Комуністи у повному складі голосували за диктаторські закони 16 січня, відкрито підтримували сепаратизм як з трибуни парламенту так і в регіонах на місцях. Вони причетні до дій, які призвели до окупації Криму Росією, до постачань зброї і фінансування терористів у східних регіонах, до проведення сепаратистських референдумів у Луганській і Донецькій областях. Задокументовано факти безпосередньої участі представників КПУ в активних бойових діях проти українських сил антитерористичної операції. На противагу цьому фракція комуністів жодного разу не віддала жодного голосу за закони і рішення спрямовані на підтримку української армії.

Як пояснив народний депутат України, очільник юридичної служби ВО «Свобода» Олег Бондарчук, згідно з «Програмою захисту українців», – головним програмним документом партії, одним із головних завдань націоналістичного об`єднання є заборона комуністичної ідеології як людиноненависницької і такої, що завдала непоправної шкоди українському народові.

«Домігшись від Мінюсту та Державної реєстраційної служби конкретних кроків у напрямку заборони діяльності КПУ, «Свобода»вбачає свою пряму заслугу і вважає, що у такий спосіб реалізує свої політичні засади як партії, що з часу свого створення систематично та послідовно виступає за заборону в нашій державі людиноненависницької комуністичної організації. У разі затвердження судом позитивного рішення у справі про заборону КПУ воно вплине на законні інтереси нашого об`єднання, оскільки закріпить всі зусилля ВО «Свобода», які були спрямовані на заборону діяльності комуністів», – зазначив Олег Бондарчук.

Варто нагадати, що ще у 2005 році лідер Олег Тягнибок ВО «Свобода» зареєстрував у Верховній Раді проект закону “Про заборону комуністичної ідеології в Україні”. Повторно законопроект у Раді зареєстрували вже у 2013 році свободівціОлег Тягнибок та Андрій Мохник.Документ передбачав заборону комуністичної пропаганди та використання комуністичної символіки, а також здійснення заходів, спрямованих на декомунізаціюУкраїни. На жальзакон знову відхилили.

І ось тепер, коли з’явився реальний шанс покінчити з комуністичною заразою починається незрозуміле затягування. Так 4 вересня Окружний адміністративний суд Києва переніс чергове засідання у справі заборони діяльності КПУ.Офіційна причина перенесення засідання — проблеми з електропостачанням у будівлі суду.

«У мене таке відчуття залишилося після сьогоднішнього епізоду, що зрежисована ситуація навмисно по затягуванню розгляду справи. Я бачу, що затягується розгляд справи для того, щоб навмисно дати можливість комуністам брати участь у виборчому процесі, — сказав тоді свободівець Сидір Кізін.  Дата, на яку перенесено розгляд справи, поки що невідома.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *