ОСТАННІ НОВИНИ

Віце-президент Європарламенту у Львові заговорив українською та висловив солідарність з українським Кримом

|

До Львова учора, 7 жовтня, прибув віце-президент Європейського парламенту Ришард Чарнецький. Польський політик приїхав, аби розповісти про наслідки європейських санкцій для Росії та про майбутнє України в ЄС, передає кореспондент Львівського порталу.

На зустріч з віце-спікером прийшов український дипломат Данило Лубківський та молодий політик євроінтеграційного напрямку Іван Матковський, якого і приїхав підтримати Р.Чарнецький на виборах до парламенту.

Нагадаємо, що саме Ришард Чарнецький запропонував Європарламенту виключити російський рубль з міжнародного фінансового обороту та закликав Європу посилити економічний тиск на Росію.

Ришард Чарнецький також відстоював інтереси України у Європарламенті та закликав українську владу відмовитися від переговорів з терористами на Донбасі, а також докласти всіх зусиль, щоб витіснити їх за межі України.

Реклама партнерів

Заступник голови Європарламенту також підтримав ініціативу надання західними державами Україні допомоги озброєнням, висловивши сподівання, що ця пропозиція буде підтримана.

На зустрічі у Львові із журналістами Р.Чарнецький запевнив, що санкції проти Росії є дієвими, і якщо Європа і надалі не зволікатиме, то путінській імперії прийде кінець.

Віце-спікер Європармаленту також наголосив, що його позиція стосовно потреби надання Україні зброї Європою не змінилася.

Політик запевнив, що Польща залишається солідарною з Україною. «Україна є частиною Європи не тільки географічно, але також цивілізаційно і культурно. Я радий, що я у Львові, в якому не був понад 10 років, однак я хочу висловити свою солідарність з українським Донецьком, українським Іловайськом, українським Маріуполем, врешті, з українським Кримом. Пам’ятайте, ви не самі, поляки з вами» – зазначив Ришард Чарнецький.

Заступник міністра закордонних справ, Данило Лубківський, який зараз перебуває у відпустці, зазначив наскільки важливою є підтримка Польщею України. «Для нас важлива постійна і неухильна підтримка, яку ми відчуваємо з боку Польщі. Ця підтримка посилилася на Майдані, під час першого вторгнення Росії в Україну і вона є і зараз. Ця підтримка відкриває нову сторону наших відносин, де ми діємо як єдине ціле, як брати-народи, які поєднані своїм вибором, розумінням і повагою до прав людини, до демократичних норм і стандартів, до вільної економіки, до економіки процвітання» – звернувся до Чарнецького Данило Лубківський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.