ОСТАННІ НОВИНИ

Львівські правоохоронці зупинили «перетікання» 3 млрд грн

|

Працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю Головного управління МВС України у Львівській області спільно з працівниками Управління внутрішньої безпеки Головного управління Міністерства доходів припинили роботу конвертаційного центру, через який зловмисники виводили кошти реального сектору економіки у тіньовий обіг. Про це Львівському порталу повідомили у ВЗГ ГУ МВСУ у Львівській області.

Встановлено «перетікання» через рахунки підконтрольних суб`єктів підприємницької діяльності майже трьох мільярдів безготівкових гривень, частина з яких була конвертована у готівку.

Також правоохоронці викрили десяток причетних до незаконної діяльності осіб – жителі Львівської та Харківської областей. Зловмисники отримували за свої послуги десяту частину від загальної суми перерахованих коштів.

Оперативники провели майже шістдесят санкціонованих обшуків в офісах, домоволодіннях та у автотранспортних засобах зловмисників: Рендж-Ровер, Мерседес-ML та інших.

Реклама партнерів

Виявлено та вилучено печатки різних суб`єктів господарювання, первинні документи бухгалтерського та податкового обліку, комп`ютерне обладнання, модеми, а також інше електронне обладнання, що використовували зловмисники для здійснення своєї протизаконної діяльності. Також арештовано банківські рахунки підприємств, задіяних у злочинній схемі.

Досудове розслідування кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо шахрайства, вчиненого у великих розмірах, а також шляхом незаконних операцій з використанням електронно-обчислювальної техніки, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.190 (шахрайство) КК України, проводить слідче управління Головного управління МВС України у Львівській області. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі термін від трьох до восьми років.

Фото: PHL

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.