ОСТАННІ НОВИНИ

Контррозвідка затримала двох бойовиків «Бабая»

|

У Краматорську Донецької області співробітники контррозвідки СБУ затримали двох громадян України – членів незаконного воєнізованого формування т.зв. «ДНР» під керівництвом «Бабая». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі СБ України.

Встановлено, що один із затриманих 26-річний «П», на прізвисько «Совхоз», брав участь у будівництві та укріпленні блокпостів терористів у м. Краматорськ, відповідав за господарське забезпечення бандформування.

Затриманий за професією автослюсар, він облаштував ремонтну майстерню, у якій лагодив та обшивав бронею відібрані бойовиками у мирного населення автомобілі. Техніка, яка пройшла у нього «технічне обслуговування», відправлялася проти сил АТО.

Другий затриманий 18-річний мешканець Краматорська, на прізвисько «Тощий», безпосередньо конфісковував автотранспорт у місцевих мешканців для потреб банди. Крім того, він у складі озброєних патрулів чергував на блокпостах та у місцевій комендатурі, брав участь в озброєних нападах на українських військових.

Реклама партнерів

У рамках ст. 258-3 Кримінального кодексу України стосовно затриманих тривають оперативно-слідчі дії.

Фото: PHL 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.