ОСТАННІ НОВИНИ

Результати перевірки якості води у львівських водоймах невтішні

|

Хімічна лабораторія КП «Адміністративно-технічне управління» щоквартально перевіряє якість води у 35 водоймах Львова, які розташовані або ж беруть початок на території міста. Результати хімічних аналізів майже третини водойм – невтішні. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Результати хімічних аналізів, проведених протягом III кварталу 2014 року, виявили перевищення гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин від 5 до 7 показників у 10 водоймах. А саме в таких: став на вул. Стрийська – Наукова, потік Кривчицький, потік Лисиницький, річка Зубра, річка Марунька, потік Білогорський, став на вул. Замарстинівській, 270, потік Скнилівок, став у парку Знесіння (вул. Митрополита Липківського – Заклинських) та потік Водяний. У воді більшості з цих водних об’єктів зафіксовані перевищення гранично допустимих концентрацій легкоокислюваної органіки, яка вказує на загальне забруднення води, заліза, аміаку, фосфатів та завислих речовин.

Натомість, найменше перевищень гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин виявлено у таких водоймах: став у лісопарку Горіховий гай, став у парку Снопківський, став на вул. Тернопільська, 1а, став на вул. В. Великого, 4, став на вул. Повітряній, 2, потік «Клепарівський», став на вул. Богданівська-Пластова, а також став у парку Знесіння (вул. Марунька). У цих водоймах були зафіксовані лише певні перевищення допустимих концентрацій заліза, завислих речовин та легкоокислювальної органіки.

Загалом у водоймах Львова визначали наявність та вміст таких забруднюючих речовин: заліза, аміаку, нітратів, нітритів, фосфатів, хлоридів, сульфатів, завислих речовин, жирів, синтетичних поверхнево-активних речовин (СПАР), простіше кажучи – миючих засобів, легкоокислюваної органіки (БСК-5), а також нафтопродуктів.

Реклама партнерів

Фото: www.labprice.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.