ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові демонструватимуть фільм про льотчицю Савченко

|

У четвер, 9 жовтня, у Львові відбудеться показ фільму про знамениту українську льотчицю Надію Савченко, яка потрапила у полон до терористів, потім перебувала у Воронезькому слідчому ізоляторі. Про це передає кореспондент Львівського порталу з посиланням на сайт ВсеМісто.

Режисером документального фільму під назвою «Наша Надія» став Володимир Тихий. Показ фільму відбудеться в жовтні відразу в десяти містах України.

У фільмі розповідається про події, які почалися в Україні ще навесні, коли Росія окупувала Кримський півострів. Весь сюжет побудований навколо українського пілота Надії Савченко. Режисер знімав хроніки про добровольчі батальйони ще коли Савченко не була головною героїнею. В процесі роботи з’явилася Надія – як героїня, яка уособлює ідею бійців і громадської ініціативи.

Нагадаємо, Надія Савченко, старший лейтенант Збройних сил України, яка в антитерористичній операції на Донбасі, доброволець батальйону «Айдар». Брала участь у боях під Луганськом, де потрапила в полон терористів 18 червня. Пізніше її вивезли до Росії та «намалювали» кримінальну справу.

Реклама партнерів

Розклад показів фільму:
8.10 – Ужгород, Закарпатський обласний академічний театр ляльок;
9.10 – Львів, Кінопалац “Копернік”;
10.10 – Вінниця, кінотеатр “Батьківщина”;
11.10 – Тернопіль, Кінопалац;
15.10 – Дніпропетровськ , кінотеатр “Правда”;
17.10 – Чернівці, Будинок Естетики;
18.10 – Івано-Франківськ, кінотеатр “Люм’єр” та Одеса, кінотеатр “U-Cinema”;
19.10 – Херсон, кінотеатр “Ювілейний”;
21.10 – Київ, кінотеатр «Жовтень».

Фото зі соціальних мереж 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.