ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко влаштував стрес охороні, прогулявшись пішки Львовом (відео)

|

Президент України влаштував справжній стрес своїй охороні та Львівським правоохоронцям. Замість безпечного маршруту на президентському авто, Петро Порошенко пішов центром Львова пішки, інформує кореспондент Львівського порталу.

На виході з головного корпусу Львівського національному університету ім. І.Франка, президента зустрів привітний натовп студентів та перехожих львів’ян.  Вочевидь зрозумівши, що до наступного місця призначення, швидше пройти аніж проїхати, Порошенко пішов центром Львова пішки.

Охорона Президента України миттю створила коридор, але була як-ніколи толерантною. Озброєні охоронці навіть припрошували людей, аби ті дали можливість безперешкодно пройти гаранту.

На шляху до Національного музею імені Андрея Шептицького, президент фотографувався, загравав із людьми патріотичними гаслами, ручкався та дякував за підтримку. Окрім того устиг декілька разів призупинитись аби вислухати питання від звичайних перехожих.

Реклама партнерів

Варто також додати, що прогулянка Президента України центром Львова викликала нечуваний ажіотаж у людей. Натовп зівак влаштував супровід та знімав дійство на телефони.

Відео: Варіанти Львів 

Фото:cтопкадр з відео

 

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.