ОСТАННІ НОВИНИ

Порошенко у Львові прийняв рішення підписати «Закон про люстрацію»

|

Президент України Петро Порошенко, перебуваючи у Львові, прийняв рішення підписати «Закон про люстрацію», інформує кореспондент Львівського порталу.

«Я прийняв рішення підписати важливий закон. Люстрації бути! Держапарат буде очищено від агентів КДБ та верхівки Партії регіонів!», – написав П. Ппорошенко у своєму Фейсбук.

Водночас у відомстві гаранта повідомляють, що президент України Петро Порошенко заявив, що підпише Закон «Про очищення влади» (про люстрацію – ред), хоча і не вважає його досконалим.

За словами Петра Порошенка, він прийняв рішення підписати Закон про люстрацію через необхідність очищення всього державного апарату.

Реклама партнерів

«Я дуже уважно вивчив проект Закону «Про очищення влади» у тій редакції, в якій минулого тижня його ухвалила Верховна Рада. Він не є досконалим, є дуже проблемним. Значна частина людей без вини змушені змиритися і пройти інколи принизливу процедуру. Я не в захваті від цього, я бажав би кращого. Але в цих умовах люстрації бути, і закон буде підписано. Впевнений, що позитивного в цьому законі все ж більше, і що Україна буде кращою», – заявив він.

Також Президент наголосив, що будуть вивчені рекомендації Венеціанської комісії, Конституційного суду, рішення ЄС щодо гармонізації українського законодавства, рішення Ради Європи, рекомендації Європейського суду з прав людини.

«Як Президент не маю права ігнорувати. Але ми за об’єднання країни, і люстрація відбудеться», – відзначив Глава держави.

Фото:erve.ua 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.