ОСТАННІ НОВИНИ

Влада має бути контрольованою – Гарасим

|

Аби подолати бізнес-інтереси та корупцію у владі, необхідний постійний контроль журналістів та суспільства. Про це під час сьогоднішніх бліц-дебатів кандидатів у народні депутати в одномандатному виборчому окрузі № 120 (м. Городок, Городоцький, Мостиський райони та частина Самбірського району), повідомив кандидат від «Народного фронту» та проректор з науково-педагогічної роботи ЛНУ ім. Івана Франка Ярослав Гарасим, інформує кореспондент Львівського порталу.

Опонентом освітянина був чинний нардеп від цього округу та представник політичної партії «Блоку Петра Порошенка» Ярослав Дубневич.

На думку Я. Дубневича, влада була прибутковою, бо її важелі використовувались для злочинного збагачення.

«Щоб цього не було необхідно прийняти закон про корупцію», – наголосив він

Реклама партнерів

Також кандидат від президента пишався люстраційним законом, який пройшов читання та був прийнятий уцілому, (Закон «Про люстрацію» досі не підписаний президентом – ред.), та переклав функції контролю на відкритість нардепів перед суспільством і підтримку громадськості.

Водночас, на думку проректора Я. Гарасима, влада стала джерелом для збагачення тому, що в українському суспільстві залишилось неправильне розуміння самої сутності влади. Та й одним законом корупцію не подолати.

«Державний механізм, який був опертий на велику кількість дозвільних функцій і став джерелом корупції влади. Аби побороти корупцію одним законом не обійтися. Бо скільки вже було створено таких законів і відповідних відділів і все безрезультатно. Влада має бути контрольована. Особливо контрольована з боку журналістів та інституцій громадянського суспільства. Лише тоді ми поступово дійдемо до Європейського рівня, коли влада сама себе контролюватиме», – наголосив він.

Фото: Львівський портал

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.