ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові невідомі збирають гроші на армію, прикриваючись військкоматом

|

До Львівського обласного військового комісаріату надійшло повідомлення, що невідомі громадяни без відповідних дозволів збирають кошти у громадському транспорті на допомогу Збройним Силам України. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівського військового комісаріату.  

Так, 30 вересня приблизно о 16.30 жінка віком 24-30 років збирала кошти на потреби українського війська від імені Львівського обласного військового комісаріату. При цьому, у неї був бейджик з назвою військової організації та документ з кутовим штампом та прізвищем військового комісара. Жінку помітили у міському транспорті, на маршруті №41 – вона зайшла біля готелю “Супутник”, що на вул. Княгині Ольги, та вийшла на перехресті Стрийська-Наукова. 

«Повідомляємо, що Львівський обласний військовий комісаріат не веде такої діяльності та жодних розпоряджень щодо збору коштів керівництво військкомату не давало. 
Варто зазначити, що подібні злочинні дії дискредитують роботу, яку проводить Львівський обласний військовий комісаріат з організації допомоги військовим, які перебувають у зоні проведення АТО, та руйнують довіру до відповідних волонтерських організацій. Всіх свідомих громадян, які стали свідками шахрайства зазначеного виду, просимо повідомляти представників міліції або безпосередньо Львівський ОВК. Телефон чергового ОВК – (032) 260-26-56», – йдеться у повідомленні.

Фото: dailylviv.com

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.