ОСТАННІ НОВИНИ

В жителів Луганська терористи відбирають бізнес та житло

|

Терористи продовжують займатися рекетирством на захоплених територіях. Так в Луганську на вул. Оборонній терористи організували розпродаж викрадених авто. На захопленій території одного з автосалонів, на продаж виставлено близько 100 машин, які бойовики відібрали у населення або вкрали з автосалонів міста. Також бойовики випустили з полону власника автосалону Toyota, якого тримали кілька тижнів, поки чоловік не дав згоду «переписати» власність і активи на терористів. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ІАЦ РНБОУ.

У м. Лутугино бойовики так званої ЛНР змушують місцевих жителів продавати свої домівки. За нерухомість терористи пропонують від 100 до 1000 у.о. При цьому місцевим мешканцям дають зрозуміти, що житло у них все одно відберуть, з компенсацією чи ні..

Також бойовики продовжують тиск на медиків. Так, у Луганську терористи змусили працівників Луганської міської лікарні №9 написати заяви про звільнення. Ті, хто хочуть продовжувати працювати, змушені писати нові заяви про готовність співпрацювати з терористичною організацією «ЛНР». У якості зарплатні медикам пропонують продукти харчування.

Фото:expres.ua 

Реклама партнерів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.