ОСТАННІ НОВИНИ

Щодня у Львові евакуйовують по 9 неправильно припаркованих автомобілів

|

Найбільше випадків паркування автомобілів у заборонених місцях зафіксовано у центральній частині Львова. Наразі вулиці міста обслуговує три евакуатори. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Евакуатори працюють з 9 ранку і щодня забирають на арештмайданчик в середньому по 9 машин. Найчастіше порушення паркування фіксуються на вул.Університетській, вул.Словацького, вул.Січових Стрільців, пл.Міцкевича (біля готелю «Жорж»), пл.Галицькій (біля пам’ятника Королю Данилу), а також на проспектах Свободи та Шевченка», – розповів заступник керівника відділу паркування ЛКП «Львівавтодор» Іван Рибак.  

Досить частими є випадки паркування на велосипедних доріжках та трамвайних коліях в центральній частині міста.

«Відповідно до інструкцій, ЛКП «Львівавтодор» має певну визначену кількість вулиць, на яких може здійснювати евакуацію транспортних засобів. Ми можемо евакуювати автомобіль, який припарковано на велосипедній доріжці, а паркуванням на трамвайних коліях займається черговий евакуатор ЛКП «Львівелектротранс». Якщо він не може під’їхати, то тоді цим займаємося ми. Проблемою є те, що в багатьох місцях часто немає знаків заборони паркування, хоч вони там і потрібні. Це заважає комісії забрати автомобіль на арештмайданчик, хоч він і може заважати руху транспорту», – додав Іван Рибак.

Реклама партнерів

Фото: ЛМР 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.