ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові п’яний екс-міліціонер стріляв у собак, які охороняли гаражний кооператив

|

28 вересня о 23.30 в гаражному кооперативі «АТГ Батальна» пролунали постріли. Як виявилось це була стрілянина по собакам, які охороняли цей кооператив. Стріляв колишній майор міліції, член цього кооперативу. Постріли були здійснені з травматичної зброї. Постраждали дві собаки. Про це Львівському порталу повідомили у Західноукраїнському товаристві захисту тварин.

«Про цей випадок відразу стало відомо львівським зоозахисникам, – каже голова Львівського товариства захисту тварин Наталя Кузнєцова. – Ми оперативно виїхали на місце, викликавши ветеринара. На території кооперативу були виявлені дві поранені собаки. Одна з важкою травмою хребта, інша поранена в око. Витягнуто гумову кулю. Обом тваринам була надана швидка допомога. Цього разу вдалося зберегти їм життя».

Небайдужими мешканцями району та головою кооперативу була складена заява щодо вище викладених подій. Заяву прийняв райвідділок по вул.Шафарика.

 «Людина, яка стріляла в тварин, є колишнім міліціонером. Він не жалкує про свої дії, навпаки, сумує, що не влучив. На вигляд був у нетверезому стані, хамив. Заяву щодо стрілянини на Батальній прийняла черговий Антоніна Фот. Але рішення про відкриття кримінального впровадження приймає начальник відділку. Ми дуже просимо небайдужих громадян, журналістів, громадських діячів не лишатися осторонь цього злочину. Такі люді мають бути покарані», наголосив віце-президент Західноукраїнського товариства захисту тварин каже Юрій Микитюк.

Реклама партнерів

Це вже другий випадок стрілянини у собак за вересень цього року. Нагадуємо, що 20 вересня 2014 року в дачному кооперативі «Львівський залізничник», вул. Брюховецька, за вказівкою голови кооперативу Михайла Новицького сторонній людині дали в руки рушницю, з якої близько 13:00 на очах у дітей були вбиті дві вуличні собаки, які жили на території кооперативу під опікунством дачників.

Фото: PHL 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.