ОСТАННІ НОВИНИ

В Ізраїлі виводять із коми українського капітана. Триває збір коштів

|

Важкопоранений капітан 8-го полку спецназу «Хмельницький» Олександр Петраківський після двох місяців коми отримав шанс видужати та повернутися до нормального життя. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ІГО «Допомога Армії України».

За словами координатор ІГО «Допомога Армії України» Ігора Стефанюка, солдат уже перебуває в ізраїльській клініці, де йому проводять необхідні процедури.

«Хлопцеві лише 26 років. 20 липня під Луганськом, відбиваючи атаку ворога, він віддав свій шолом уже пораненому бійцеві. І отримавши важке поранення голови, досі не виходить з коми. Олександр у дуже важкому стані, переніс уже дві операції та дві клінічні смерті. За його життя боролися львівські медики у військовому госпіталі, але визнали своє безсилля. Потім хлопця перевезли до Києва, та все безуспішно», – розповідає І.Стефанюк.

За його словами, впродовж усього цього часу активісти «Допомоги Армії України» шукали лікарні, зверталися до багатьох закордонних клінік, аби ті прийняли Сашка на лікування. Зокрема, одна німецька клініка після огляду відмовилася брати на себе відповідальність. І нарешті знайшли. Прийняти хлопця погодилася одна з ізраїльських клінік, виставивши попередній рахунок на лікування – 320 тисяч євро.

Реклама партнерів

«Ми робили усе, аби назбирати ці гроші. Проте сума дуже велика. І от якось так сталося, що ми вийшли на народного депутата Дмитра Андрієвського та журналіста Юрія Бутусова, які не за розповідями знають, що таке АТО та війна на Сході. Завдяки цим людям доброї волі на рахунку батьків Олександра Андрієвського опинився 1 мільйон гривень», – веде далі Стефанюк.

Він наголошує, що Сашко уже перебуває в Ізраїлі під наглядом тамтешніх лікарів, які шукають можливості вивести його з коми та поставити на ноги.

«Але ми на цьому не зупиняємося. Далі максимально шукаємо людей та організації, які би оплачували лікування героя. Ось нещодавно в Трускавці концерт давав Олег Скрипка, а зібрані кошти передали «Допомозі Армії України» для подальшого скерування їх на лікування Олександра Петраківського», – резюмував Ігор Стефанюк.

Фото: io9.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.