ОСТАННІ НОВИНИ

Кожен другий офісний співробітник – трудоголік

|

48% офісних працівників вважають себе трудоголіками. І половина із них звинувачує в цьому зовнішні обставини. Такі результати опитування повідомили Львівському порталу у Міжнародному кадровому порталі HeadHunter Україна.

На питання: «Чи могли би Ви назвати себе трудоголіком?» – 48% офісних працівників відповіли ствердно. Цей показник знизився у порівнянні з аналогічним опитуванням у 2012 році. Тоді трудоголіками вважали себе 56% співробітників. Не дивно, адже той обсяг роботи, який два роки тому здавався явним «перебором», в умовах масових скорочень і перерозподілу обов’язків здається цілком нормальним.

Варто відзначити, що тепер офісні співробітники більше схильні звинувачувати в своєму «потягу до роботи» зовнішні обставини. Про це кажуть 26% опитаних. Ще 24% відповіли, що зараз складні часи, тому робота розцінюється як спосіб виживання. А ось начальника звинувачує значно менша кількість співробітників – усього 10%.

Відзначимо, що в 2012 році цей відсоток був удвічі вищим. Більше за все працівники українських офісів звикли «звалювати» все на себе (29%). Проте заради справедливості треба відмітити, що два роки тому це число було ще вищим. Тоді 39% казали, що самі покладають на себе багато обов’язків.

Реклама партнерів

Фото: ipress.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.