ОСТАННІ НОВИНИ

Транспортне кільце на вул. Кульпарківська – Наукова запрацює наприкінці цього тижня

|

На вул. Кульпарківська – Наукова тривають роботи з будівництва транспортного кільця. Роботи фінансує ТОВ «Фенікс Капітал» (власник комплексу «Леополіс» на вул. Кульпарківській). Першу половину кільця вже збудовано і заасфальтовано. Зараз асфальтують друге півкільце. Роботи виконує компанія «Онур». Кільце планують відкрити наприкінці цього тижня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Розв’язка Кульпарківська – Наукова завжди була проблемною через свою аварійність. Це кільце мало бути влаштоване ще за радянських часів, але тоді цього не зробили. Зараз врешті така можливість з’явилась, сюди інвестовано 15 млн грн. Це надзвичайно складна розв’язка, яка, до того ж, дасть можливість прямого доступу до нового комплексу, який планують відкрити до кінця року. Це також дуже важливо для міста, тому що там буде додатково 1,5 тисячі робочих місць. В комплекс інвестовано близько 150 млн дол і, звичайно ж, тут має бути якісна транспортна інфраструктура. У перспективі, цю дорогу звідси прокладуть й аж до летовища, але тут також треба, щоб Мінфін виконав свої зобов’язання й повернув нам борги ще за 2011 рік. Приємно й те, що, незважаючи на всі труднощі, роботи тривають. І до кінця тижня розв’язка вже буде готова, і цим кільцем можна буде нормально проїхати», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Як розповів представник підрядної компанії «Онур» Мирослав Карпишин, будівельні роботи розділили на два етапи, аби не припиняти рух автотранспорту.

«Зупинка руху була б дуже великою транспортною проблемою. Зараз до кінця підходить вже другий етап – асфальтні роботи на другій половині кільця завершать за день-два. Залишаться ще розстановка знаків, дорожня розмітка, облаштування тролейбусної лінії, що також займе певний час. Проте на початку жовтня кільце в повному об’ємі буде запущене в експлуатацію», – розповів Мирослав Карпишин.

Реклама партнерів

Нагадаємо, 1 серпня розпочали реконструкцію дороги та роботи з облаштування кільця на перехресті вул. Кульпарківська – вул. Наукова.

Кінцевий термін виконання ремонтних робіт – 1 листопада. Роботи виконали швидше.

У зв’язку із проведенням ремонтних робіт на перехресті вулиць Кульпарківська – Наукова, відбулись певні зміни у русі транспорту, зокрема – змінено маршрути руху тролейбусів №2 та №20.

Фото: v.20minut.ua  

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.