ОСТАННІ НОВИНИ

Японці подарували Яворівській лікарні сучасне діагностичне обладнання

|

У рамках «Грантової допомоги з проектів людської безпеки програми «Кусаносе» Уряду Японії», Яворівська центральна районна лікарня отримала медичне обладнання на суму понад 1 мільйон гривень. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА.

Це діагностична ультразвукова система SSA-590A Nemio MX (виробник Toshiba – Японія) та комплект відеоендоскопічної системи 2500-серії (відеопроцесор, гастродуоденофіброскоп, колоноскоп).

Лікар ультразвукової діагностики Яворівської ЦРЛ Любомир Максимишин зазначив, що завдяки апарату УЗД мешканці району, які звертаються за допомогою, отримують чіткі результати обстеження щитовидної залози, молочних залоз, плевральної порожнини, внутрішніх органів, органів малого тазу, сечового міхура, простати та ін. Апарат дозволяє проводити кольорову доплеографію, записувати інформацію на диск та друкувати зображення.

«На відміну від старого методу, де лише за допомогою ендоскопа можна було оглядати хворого, тепер новітній гастродуоденофіброскоп фіксує все на екрані, здійснює високоточний відеозапис, що дозволяє спеціалісту оперативно встановити точний діагноз. Зокрема, це стосується таких захворювань як гастрит, гастродуоденіт, поліпи шлунку, онкозахворювання шлунку, рак стравоходу, варикозне розширення вен стравоходу тощо» — сказав  лікар-ендоскопіст Яворівської ЦРЛ Михайло Дмитрів.

Реклама партнерів

Фото: ЛОДА 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.