ОСТАННІ НОВИНИ

Терористи обстріляли Луганську ТЕС

|

Ситуація в зоні відповідальності військ оперативного командування «Північ» залишається складною. Протягом доби бандитські угрупування 6 разів порушили режим припинення вогню обстрілявши військові частини та підрозділи, які залучені до антитерористичної операції. Про це Львівському порталу повідомили у прес-центрі управління оперативного командування «Північ»

Протягом дня в районі міста Щастя було здійснено 6 обстрілів, 4 з яких мінометних, 1 з автоматичних гранатометів та 1 зі стрілецької зброї.

Бандити три рази обстріляли Луганську ТЕС, яка знаходиться під охороною визначених підрозділів, один раз було обстріляно район автопарку міста Щастя, ще у двох випадках інші військові об’єкти.

З метою збереження життя і здоров’я особового складу та цивільних осіб, військами оперативного командування «Північ» було здійснено адекватну відповідь по бойовикам, два рази з засобів артилерії та один раз зі стрілецької зброї.

Реклама партнерів

Також для спасіння 17 постраждалих цивільних осіб в наслідок обстрілів бойовиків, від чергових засобів армійської авіації було негайно виділено вертоліт Мі-8, який евакуював людей в медичний заклад на безпечну територію.

За підсумком доби серед особового складу військ оперативного командування «Північ» втрат немає.

Фото: прес-центру управління ОК «Північ»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.