ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відбудеться фестиваль, що виховує командний дух і гартує молодь

|

27-29 вересня на території Центру творчості дітей та юнацтва Галичини (парк «Погулянка», вул. Вахнянина, 29) відбудеться VІIІ Фестиваль активного туризму «Манівці». Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ЛМР.

У день відкриття Фестивалю пройдуть змагання серед команд підприємств Львова.

Головну мету Фестивалю – залучення дітей, молоді та дорослих до активного та здорового способу життя – організаторам допомагатимуть втілювати відомі спортсмени, котрі візьмуть участь у змаганнях в рамках Фестивалю у складі команди «зірок».

Уже традиційно другого дня Фестивалю – у неділю, 28 вересня – кожен охочий може прийти і безкоштовно випробувати усі етапи, представлені тут. За словами організаторів, етапи доступні для всіх учасників незалежно від віку та не вимагають спеціальної підготовки. А в понеділок, 29 вересня, відбудуться змагання серед команд школярів.

Реклама партнерів

Програма Фестивалю буде насиченою, адже традиційно на Фестивалі буде виставлено понад 10 етапів, серед яких: водна траса для каяків і байдарок, велосипедна траса, надувний і стаціонарний скеледроми, шнурова траса, лазертаг, бігбол, слеклайн над озером, паркур.

«Фестиваль – це не лише спортивні етапи, споруди і спорядження. Передусім це люди – понад 800 учасників змагань, близько 50 волонтерів та сотні львів’ян, які матимуть можливість спробувати себе у ролі туристів, весело і з користю провести вихідні. Цей захід для всіх, кому небайдужий здоровий спосіб життя і активний відпочинок.

 «Манівці» – це унікальний фестиваль, де кожен охочий може спробувати подолати неочікувані і навіть екзотичні для Львова спортивні етапи, як, наприклад, водний туризм чи скелелазіння. Фестиваль виховує командний дух, жагу до перемоги і гартує молодь. Ми поділяємо цінності цього заходу і нам приємно бути причетними до процесу гармонійного розвитку молоді», – коментує Юлія Лєбєдєва, керівник управління комунікації ПАТ «Концерн Хлібпром».

Детальна інформація про Фестиваль на сайті www.MANIVCI.org

Програма Фестивалю

27 вересня:

10.30   відкриття Фестивалю

11.00   старт командних змагань, перегони зі спортивно-рекреаційного багатоборства (водний, піший, вело туризм, скелелазіння, лазертаг, бігбол, пейнтбол, сумо, шашки, надувна подушка, купини, тролей) між львівськими компаніями, що підтримали організацію Фестивалю, та студентськими колективами;

17.00   спільна вечеря для учасників змагань

17.40   нагородження переможців

18.00   вечір спортивного кіно у мультиспортивному залі

21.00-4.00      нічні велоперегони (перший етап велотриборства).

 

28 вересня:

11.00-16.00    змагання на індивідуальних етапах серед професіоналів та аматорів: каякінг, слеклайн, паркур-трікінг, брейкдансу, гірське двоборство (Турнір зі скелелазіння пам’яті Олександра Тараника та змагання з туристичної техніки – шнурова траса), етапи велотриборства (велорейд, велотріал). Змагання проводяться без вікових чи статевих обмежень, без попередньої реєстрації за принципом «Приходиш і береш участь». Вхід вільний!

16.00-17.00    фінали «сумо»

17.00   нагородження

18.00   «Бесіди біля ватри»

 

29 вересня: змагання серед школярів на спортивно туристичних та рекреаційних етапах

11.00-12.00    реєстрація команд школярів, вік учасників 12-14 років (2000-2002 р.н.)

12.00   початок змагань на етапах

18.00               підведення підсумків

18.40               нагородження.

Фото: ЛМР 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.