ОСТАННІ НОВИНИ

Українцям пропонують підзаробити на парламентських виборах

|

В Інтернеті з’являються пропозиції взяти участь у передвиборчій кампанїї. За даними аналітиків OLX.ua, особливо активізувалися потенційні роботодавці починаючи з цього тижня – 22 вересня. А перше таке оголошення було розміщене 31 серпня. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі  OLX.ua.

На цей момент більше всього оголошень для додаткового заробітку знайдуть кияни та жителі Київської області. Є також пропозиції заробити на парламентських виборах у Харкові, Одесі, Дніпропетровську, Миколаєві та інших містах.

Частіше за все шукають агітаторів для роботи в наметах. Оплата за таку роботи – від 100 гривень за день. Членам виборчої дільниці чи спостерігачам пропонують 400-500 гривень. Старший виборчого округу отримає 3500 гривень: «Суть роботи: Вам дається дільниця з 10-15 будинків, у кожному будинку потрібно знайти 1 людину на посаду старшого в будинку. Йому також буде виплачуватися зарплата. Ви даєте завдання старшим будинків, а потім контролюєте їх виконання. Працювати до 3 годин, 3-4 дні на тиждень». Зарплата координаторів мікроокругів на Лівому березі в Києві складе 1500-2000 гривень. Вакантні також позиції організаторів зустрічей з виборцями.

Вимоги до претендентів практично однакові: грамотність, акуратність та приємна зовнішність. Це можуть бути студенти, пенсіонери або молоді мами в декреті. Графік роботи абсолютно різний: повний 8-годинний робочий день чи всього 3-4 години.   

Реклама партнерів

Через Інтернет шукають також кваліфікованих працівників. Так, народному депутатові потрібен юрисконсульт та прес-секретар в одній особі для роботи під час виборчої кампанії. Запропонована заробітна плата – від 5000 гривень.

Активно шукають підзаробіток і самі люди. Перші пошукові запити «робота на виборах» аналітики OLX.ua зафіксували ще на початку серпня. У вересні кількість таких запитів виросла більш ніж на 400%. А перше оголошення в рубриці «Шукаю роботу» щодо виборів з’явилося 31 серпня.

*Нагадаємо, з 15 вересня сервіс Slando в Україні перейменований на OLX.ua.

 Фото: vestnik.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.