ОСТАННІ НОВИНИ

З жовтня знову подорожчають залізничні квитки

|

З 1 жовтня вартість залізничних квитків збільшиться на 10 відсотків. Про це 23 вересня повідомив начальник управління аналітики головного управління перевезень Укрзалізниці Микола Топчієв, інформує Львівському порталу прес-служба Державної адміністрації залізничного транспорту.

За словами М.Топчієва, здорожчання не торкнеться лише СВ-потягів та потягів «Інтерсіті+».

«Відповідно до наказу Мінінфраструктури «Про затвердження змін до тарифів на перевезення пасажирів, багажу і вантажу у внутрішньому сполученні», з 1 жовтня збільшиться на 10 відсотків тариф на перевезення у всіх категоріях пасажирських вагонів, окрім вагонів СВ та поїздів «Інтерсіті+», – заявив Топчієв.

Водночас він запевнив, що пасажири такого здорожчання не відчують.

Реклама партнерів

«З 1 жовтня вступає в дію календарний коефіцієнт індексації вартості проїзду в пасажирських поїздах. Таким чином, ціна на проїзд залізничним транспортом стала нижчою, ніж у червні-серпні поточного року, коли діяв календарний коефіцієнт 1,07. Наприклад, нині вартість проїзду у плацкартному вагоні фірмового потягу за маршрутом Київ-Рахів при дії коефіцієнта до дня тижня 1,0, по днях тижня – 1,0 та періоду року – 1,07 з урахуванням пенсійного збору та вартості постільної білизни складає 124 гривні 21 копійка, у купейному вагоні – 226 гривень 4 копійки. З 1 жовтня вартість проїзду у плацкартному вагоні зазначеного потягу сягатиме 119 грн 97 коп., а в купейному – 217 грн 29 коп., тобто нижче, аніж ми мали перевезення пасажирів у літній період», – пояснив посадовець.

Як інформує Тиждень, представник Укрзалізниці додав, що підвищення вартості проїзду обумовлене необхідністю поступового зменшення перехресного субсидіювання пасажирських поїздів та перевезень за рахунок вантажних і наближення їх до економічно обґрунтованого рівня, а це дозволить частково покрити витрати з причин збільшення цін на продукцію, яку закуповують для потреб пасажирських перевезень.

Нагадаємо, з 1 січня 2015 року вартість проїзду у київському метрополітені підвищать з 2 гривень до 3,5 гривень за поїздку.

Фото: PHL 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.