ОСТАННІ НОВИНИ

Збройні сили РФ перехоплюють радіообмін прикордонних підрозділів та ЗС України

|

Прикордонні підрозділи продовжують здійснювати охорону та захист державного кордону України в умовах складної та напруженої обстановки на українсько-російському кордоні, викликаної військовою агресією РФ проти України. Про це Львівському порталу повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Протягом минулої доби бойових зіткнень підрозділів Держприкордонслужби з незаконними збройними формуваннями та підрозділами ЗС РФ не було.

Державна прикордонна служба продовжує фіксувати роботу автомобілів, що ведуть радіолокаційне спостереження, в прикордонних районах. Вчора, напроти ділянки відділу прикордонної служби «Красна Талівка» (Луганська область) зафіксовано роботу підрозділів ЗС РФ, які здійснюють заходи щодо перехоплення радіообміну підрозділів Держприкордонслужби та ЗС України. Залучені до цього військовослужбовці ЗС РФ несуть службу цілодобово.

Учора було звільнено ще двох прикордонників, які утримувалися в заручниках. Стан здоров’я обох задовільний. Після надання психологічної допомоги прикордонників було госпіталізовано.   

Реклама партнерів

Фото: ДПСУ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.