ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові відремонтували Дорогу Кривчицьку

|

У Львові відремонтували вулицю Дорога Кривчицька. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Як розповів голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський, вкінці минулого тижня на території району закінчили роботи з ремонту вул. Дорога Кривчицька.

«Вулицю розпочали ремонтувати 20 червня, а закінчили – 20 вересня. Тут замінені водопроводи, влаштовано підключення до будинків, влаштовано нове дорожнє покриття, частково відремонтовані тротуари, решту дороблятимемо наступного року. Вартість робіт – близько 4 млн грн», – розповів Іван Лозинський.

Також зараз на території району тривають робот з ремонту частини вул. Польової на ділянці від вул. Старознесенської до залізничного переїзду.

«Тут відновлюємо дорожнє покриття, до 15 жовтня плануємо закінчити роботи. Вартість ремонту цієї вулиці – близько 600 тис. грн», – сказав Іван Лозинський.

За словами Івана Лозинського, ремонтуватимуть дорожнє покриття і на вул. Барвінських.

«Ремонтуватимемо дорожнє покриття там, де Водоканал замінив свої мережі. Також разом з мешканцями відновимо тротуари. Буде відремонтовано і під’їзд до лікарні «Охмадит», – додав Іван Лозинський.

Крім того, у співфінансуванні з «Епіцентром» триває будівництво нової дороги між вул. Кукурудзяною та Б.Хмельницького.

Фото: Львівський портал 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *