ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові визначили переможців п’яти національних кавових чемпіонатів під егідою SCAE

|

Найароматніша подія країни знову зібрала усіх кавоманів у місті Лева. На чотири осінні дні, з 18 до 21 вересня, «На каву до Львова» завітало чимало поціновувачів доброї кави. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Щороку в рамках свята «На каву до Львова» мешканці та гості міста обирають найкращу кав’ярню Львова. Цього року найкращою визнано GLORY CAFE.

 

На Кавовому ярмарку понад півсотні кав’ярень та ресторанів просто неба облаштували міні-версії своїх закладів. Добірні сорти кави з усього світу, ексклюзивні кавові напої, солодощі до кави та майстер-класи від професіоналів – усім цим можна було посмакувати в одному місці.

Реклама партнерів

 

Окрім того чотири дні на площі Ринок львів’яни та гості міста спільно з волонтерами руху «Руки допомоги» при Центрі опіки сиріт створювали кавове панно. Учасники благодійного арт-проекту кавовими зернами виклали Домініканський собор та напис «Make coffee. Not war». Це найбільша в Україні кавова картина, створена із понад 850 тисяч кавових зерен.

 

«Метою благодійного арт-проекту «Make coffee. Not war» було зібрати кошти для надання допомоги сім`ям загиблих в зоні АТО.

Протягом свята було зібрано 7,5 тис. грн. Усі пожертви передано через Фонд Гарнізонного храму св. ап. Петра і Павла у Львові сім’ям військовослужбовців», – зазначив директор свята «На каву до Львова» Андрій Сидор.

Також у рамках восьмого свята «На каву до Львова» було проведено п’ять національних чемпіонатів під егідою SCAE (Асоціація Спешіалті Кави Європи) та визначено переможців, які представлятимуть Україну на світових чемпіонатах. Так, переможцем XI чемпіонату баріста стала Любов Таран (KREDENS CAFE, Львів). Отож, тепер триматимемо за неї кулаки на Світовому чемпіонаті, який заплановано у квітні 2015 року у Сіетлі (США). Перемогу в I чемпіонаті брюверс кап здобув Карелашвілі Руслан (KofeIn, Харків). Переможцем VII чемпіонату каптестерів став Смірнов Роман (KOFEiN, Полтава), а II чемпіонату з обсмажування кави – Буряк Руслан (DoubleDecker Cake&Coffee, Дніпропетровськ). Переможці цих чемпіонатів презентуватимуть Україну на Світовому чемпіонаті у червні 2015 року у Гетеборзі (Швеція). Також уперше було проведено чемпіонат з приготування кави у джезві. Тут найвправнішим майстром стала Юлія Сайчук (Світ кави, Львів). Відтак, Юлія теж спробує свої сили Світовому чемпіонаті у лютому 2015 року в Афінах (Греція).

 

Додамо, що у Львові не лише пили каву, а й крутили педалі. В рамках свята «На каву до Львова» відбулась Кавова велоМИЛЯ, яка об’єднала понад 200 кавоманів та велофанів. Кавові король і королева теж долучились до кавової веломандрівки.

 

 

Фото: Тарас Чайківський

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.