ОСТАННІ НОВИНИ

У Львові формують загони оборони та роти охорони в особливий період

|

Районними військовими комісаріатами Львова розпочато роботу з формування загонів оборони та рот охорони для захисту обласного центру в особливий період. Про це Львівському порталу повідомили у Регіональному медіа-центрі МО України (м.Львів).

Як розповів т.в.о. військового комісара Личаківсько-Шевченківсько-Залізничного об’єднаного районного військового комісаріату Владислав Заришняк, до комплектування таких формувань залучатимуть громадян-добовольців віком від 18 до 60 років, шляхом укладання контрактів на проходження служби у військовому резерві.

Ці підрозділи підпорядковуватимуться військовим комісарам та до участі в АТО не плануватимуться. Основним завданням цих підрозділів визначено: розгортання та несення служби на блокпостах, боротьба з диверсійно-розвідувальними силами противника, підтримання безпеки та порядку у районах, зазначив він.

Всім бажаючим слід звертатися за адресою: м. Львів, вул. Батуринська, 2 (вхід з вул. Клепарівська, 22) Личаківсько-Шевченківсько-Залізничний ОРВК та Галицько-Франківський ОРВК. Контактна особа – майор Вадим Худолей: (050) 431-51-22; (067) 592- 08-73.

Реклама партнерів

Фото: ye.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.