ОСТАННІ НОВИНИ

У вантажівках третьої "російської гуманітарки" привезли боєприпаси та обладнання

|

У третьому так званому “гуманітарному конвої” з Росії бойовикам доставили станції радіоелектронної боротьби й радіотехнічної розвідки, а також боєприпаси. Про це на своїй сторінці у Facebook написав керівник “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук, передає кореспондент Львівського порталу.

“Відзначено прибуття з Росії станцій РЕБ і радіотехнічної розвідки. Дані станції укомплектовано штатними російськими фахівцями й охороняються вони винятково російськими військовослужбовцями. Переміщаються винятково ночами, ретельно маскуються, параметри роботи станцій місцевим терористам не повідомляються”, – зазначив Д.Тимчук.

Частина техніки прибула разом із т.зв. “гуманітарним конвоєм” із Росії, – додав він.

Дмитро Тимчук також повідомив, що із останнім “гуманітарним конвоєм” із РФ на Донбас прибули боєприпаси, які розвантажуються на складах як “ДНР”, так і “ЛНР”.

Реклама партнерів

За даними “Інформаційного спротиву”, у районі Сніжного і Красного Луча розгортають “тилові органи” – склади, ремонтні майстерні і т.д..

“Там же створено перевалочні бази. Частина вантажів, які прибувають із Росії (в основному боєприпаси, амуніція й спорядження), переправляються далі в район н.п. Тельманове і далі на південь”, – повідомляє Тимчук.

“Через Новоазовськ із РФ прибуває важка техніка й озброєння”, – додає він.

За його даними, керівництво “ДНР” і “ЛНР” при цьому “висуває до бойовиків жорстку вимогу берегти техніку й озброєння, аргументуючи це тим, що в найближчому майбутньому потік озброєння і військової техніки з Росії припиниться, і російським військовим командуванням запропоновано “Новоросії” створювати власну ремонтну базу”.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.