ОСТАННІ НОВИНИ

Цієї неділі у Львові відзначать День Батька

|

У неділю, 21 вересня, о 16.00 год. біля пам’ятника Тарасу Шевченку на проспекті Свободи відбудеться урочистий захід, присвячений Всенародному Дню Батька. Участь у святкуванні візьмуть представники влади міста, громадських організацій та християнських церков м. Львова. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міськради.

Під час заходу відбудеться спільна міжконфесійна молитва за батьків, чоловіків України та Львова. Крім того, організатори представлять історію заснування Всенародного Дня Батька.

Святкування продовжать виступи музичних колективів від громадських організацій та церков. Спеціальний гість свята «День Батька» – етногурт «ОЙКУМЕНА».

Захід має на меті підкреслити значення і розуміння у суспільстві ролі та авторитету батька як голови родини, участі його у вихованні дітей, виконання обов’язків не тільки перед сім’єю, а й перед державою.

Реклама партнерів

Організатори заходу: Громадська організація «Майбутні батьки України» та Християнська Євангельська Церква «Гефсиманія».

 «Це не просто свято Всенародного Дня Батька, це можливість щороку оновити усвідомлення і розуміння для чоловіків, жінок і дітей важливості батька і батьківства в українській родині, це повага і пошана членів родини до батька», – наголошують організатори.

Довідка

Організатори урочистого заходу Всенародного Дня Батька (ХЄЦ «Гефсиманія») були ініціаторами проведення Першого міжконфесійного форуму в Україні «Відповідальне Батьківство». Резолюцією Форуму став всеукраїнський збір підписів на підтримку громадської ініціативи про заснування Дня батька в Україні.

Фото: www.volynnews.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.