ОСТАННІ НОВИНИ

На Львівщині викрили 23 автомобіля, які незаконно ввезли в Україну

|

Працівники Львівської митниці Міндоходів завдяки співпраці з Укрбюро Інтерполу ГУМВСУ у Львівській області викрили кілька спроб незаконного ввезення транспортних засобів в Україну. Про це Львівському порталу повідомили у ГУ Міндоходів Львівщини.

Так, нещодавно в зону митного контролю  пункту пропуску «Рава-Руська» прибув вантажний автомобіль під керуванням громадянина України, який прямував до одного з підприємств Луцька. Згідно з поданими до митного контролю документами, відправником була естонська компанія, а  вартість транспортного засобу становила майже 6 тис. євро. Однак, як з’ясували митники, справжня вартість перевищує заявлену майже в 6 разів і становить понад 37 тис. євро.

В іншому випадку в Україну намагались ввезти пасажирський автобус за іншими документами. Зокрема, було встановлено невідповідність відправника, одержувача та вартості транспортного засобу. Заявник намагався вдвічі зменшити вартість транспортного засобу (заявлена сума – 64 176,41 грн., встановлена – 128 727,69 гривень).

Таким чином, зловмисники намагались уникнути сплати митних платежів у повному обсязі.

Реклама партнерів

Загалом, з початку року митники зафіксували 23 випадки, в яких предметами правопорушень були транспортні засоби, вартість яких майже 2,5 млн. гривень.

Фото:kapital.kz 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.