ОСТАННІ НОВИНИ

Нардеп шокований підміною тексту «Закону про особливий статус Донбасу»

|

Із Законом «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» діються незрозумілі метаморфози, вважає народний депутат від Львівщини, Олег Канівець. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі нардепа.

«Якимось дивним чином в остаточній версії Закону змінилось визначення того, хто визначає межі території, на якій має діяти цей закон. В первинному варіанті це була Верховна Рада України. В тому варіанті, який є доступним на парламентському сайті, це – керівник Антитерористичного центру при Службі безпеки України», – зазначає Канівець.

На думку парламентаря висновки невтішні:

1. Антитерористична операція в Донецькій та Луганській областях України триватиме три роки, на час дії Закону.

Реклама партнерів

2. Станом на сьогодні ніхто не знає точних меж АТО, і, відповідно, скільки коштів потрібно для впровадження цього закону.

3. Долю міст, сіл та цілих районів тепер на свій розсуд визначатиме одна(!) людина, яка призначається на посаду Президентом України. Захоче – включить район до зони АТО, захоче – виключить.

4. Якщо у Верховній Раді так легко міняється текст прийнятого Закону, то її Голова мав би за це відповісти. Бо завтра ми можемо не впізнати будь-який інший закон, навіть Конституцію України.

«Переконаний, що потрібно провести ретельне розслідування цього факту і зробити все, щоб таке законодавче шулерство не могло відбутись в принципі», – наголосив Канівець.

Фото: www.pohlyad.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.