ОСТАННІ НОВИНИ

Львів’янам пропонують «пізнати себе»

|

З 20 вересня у психологічному клубі «Пізнай себе» проводитимуть тренінги, які допоможуть розвинути адекватне розуміння самого себе і здійснити корекцію самооцінки, а також розвинути вміння і потребу в пізнанні інших людей, гуманістичного ставлення до них; формувати життєві плани і корегувати ціннісні орієнтації; розвинути емоційну стійкість в складних життєвих ситуаціях; розвинути вміння долати життєві труднощі. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі  клубу.  

За словами організаторів клубу, зараз наша країна преживає непростий період самовизначення, становлення, консолідації. Щоб долати труднощі, потрібно знати себе, свої можливості. Потребу в пізнанні себе гостро переживають не лише підлітки, дорослі також дуже часто потрапляють у кризову ситуацію і шукають шляхи виходу з неї. 

«Є багато різних способів досягати гармонії, кожен може обирати, що підходить йому найбільше, пробувати,  експериментувати. Головне ­- мати таку потребу і бажання робити своє життя усвідомленим», – йдеться у повідомленні.

Психологічний клуб працює у Львові в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини (вул. Вахнянина 29, тел. 0982517269; 0631233938) e-mail [email protected].

Реклама партнерів

Фото: invizhl.zp.ua

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.