ОСТАННІ НОВИНИ

Оголошено конкурс на видавництво книжок українською мовою серед львівських видавництв

|

Управління культури Львівської міської ради оголошує конкурс книговидавничих проектів українською мовою серед львівських видавництв. За результатами оцінки проектів конкурсною комісією переможці отримають фінансову підтримку від Львівської міської ради. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

«Конкурсів книговидань є багато. Всі вони, переважно, фіксують статус-кво, тобто, беруть стан книговидання, який є на момент проведення конкурсу, і нагороджують найкращі видання. Мета цього конкурсу – дещо інша. Ми хочемо стимулювати видання книжок в якихось сферах, яких нам бракує. Наприклад, три номінації цього конкурсу – «Дитяча література», «Перекладна література», «Науково-популярна література», – зазначила заступник начальника управління культури Львівської міської ради Ірина Магдиш.

Заявки на участь у конкурсі приймаються з 16 вересня до 15 жовтня 2014 року включно. Заявки, подані на конкурс, розглядає конкурсна комісія з питань визначення кращих книжкових видань львівських видавництв (надалі — конкурсна комісія) впродовж 30 календарних днів після закінчення терміну подання заявок.

Перелік переможців конкурсу — одержувачів грошової винагороди – оприлюднюється на сайті Львівської міської ради протягом трьох робочих днів після заключного засідання конкурсної комісії. Організатором конкурсу є управління культури департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.

Реклама партнерів

Конкурс підтримує видання творів: наукової літератури;  художньої літератури; науково-популярної літератури; довідкової літератури; дитячої літератури; перекладної літератури.

Конкурс не підтримує такі види книжкових видань: незавершені багато томові та серійні видання; продовжувані та періодичні видання (наприклад, наукові вісники та збірники, записки наукових товариств тощо); рекламно-інформаційну літературу туристичного спрямування; збірники конференцій; більше, ніж одну книжку одного видавця, подану на одну номінацію.

Для участі у конкурсі необхідно подати документи, згідно з вказаним переліком, за адресою:79008, м. Львів, пл. Ринок, 1, Львівська міська рада (Центр надання адміністративних послуг).

Перелік документів для участі у конкурсі:

Заява на ім`я міського голови Львова про участь в конкурсі (додаток 1)

Реєстраційна картка встановленого зразка (додаток 2)

Документи з зазначенням виду діяльності, видані територіальними підрозділами Державної реєстраційної служби України;

Копія свідоцтва про внесення до державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції;

Один примірник видання.

Видання, подані на конкурс, не рецензуються, не повертаються та зберігаються в управлінні культури для підтвердження легітимності рішення конкурсної комісії.

Переможці конкурсу отримують грошову винагороду з розрахунку:

50 % коштів, визначених для номінації – за перше місце у відповідній номінації;

30 % коштів, визначених для номінації – за друге місце у відповідній номінації;

 20 % коштів, визначених для номінації – за третє місце у відповідній номінації.

Детальнішу інформацію можна отримати у відділі маркетингу та культурних індустрій управління культури Львівської міської ради за тел.235-48-82. Контактна особа: Мар’яна Загоруйко.

Фото: www.grani-t.com.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.