ОСТАННІ НОВИНИ

Парламентарі проголосували за капітуляцію в російсько-українській війні – Тягнибок

|

Сьогодні парламентарі прийняли надзвичайно негативні рішення, які фактично означають оголошення капітуляції в російсько-українській війні». Про це заявив голова Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок під час брифінгу у Верховній Раді, повідомила Львівському порталу прес-служба ВО «Свобода».

За його словами, сьогодні в парламенті повторилася та ж ситуація з голосуванням, що і 16 січня цього року. Фракція «Свободи» – єдина, яка не дала жодного голосу за проведення закритого засідання. Після перерви в парламенті так і не проголосували за режим таємного голосування. Тоді одразу поставили на голосування законопроект про особливий статус Донбасу. Депутати фракції ВО «Свобода» з метою уникнення спекуляцій витягнули картки і підняли вгору.

Лідер націоналістів зазначив, що в документі про особливий статус Донбасу дуже багато норм не відповідають інтересам Української держави. «Створення народної міліції з терористів, надання їм права, хай і за благословенням Києва, призначати суддів і прокурорів на цих територіях; жодного слова про захист україномовного населення на окупованій території; чітко не визначено межі, по яких має проходити лінія поділу, зазначено лише, що це «Донецька і Луганська область». Також, поки вони будуть мати право діяти автономно, українці зі своєї кишені муситимуть фінансувати те, що відбувається на Сході, тобто відбудову знищених територій. Три роки зберігатиметься цей так званий особливий статус.

Більше того, на 9 листопада цього року буде призначено місцеві вибори. Оскільки немає норми про роззброєння терористів і виведення російських військ з цієї території, очевидно, що ці вибори будуть проходити так само, а може й гірше, як відбувалися в Криму. Зрозуміло, що жоден представник від державницьких українських політичних сил не зможе взяти участи у виборах. Отже, бандити і терористи отримають повну легітимність, і відбуватися це буде під дулами автоматів», – підкреслив Олег Тягнибок.

Реклама партнерів

«За закон про особливий статус проголосували 277 депутатів, за закон про амністію – 287. Депутати фракції ВО «Свобода», з метою уникнення спекуляції, витягнули картки і підняли вгору, що було зафільмовано. Звісно, що після голосування за ці рішення жодних гарантій, що Росія припинить воєнні дії, немає. Лишень зазначено, що Україна виконала свою частину домовленостей.

Парламентарі проголосували за законопроекти, які фактично означають оголошення капітуляції в російсько-українській війні. Досягнення миру можна було реалізувати тільки отриманням перемоги у війні. Так зване перемир’я досягнуто аж надто великою ціною для українців», – підсумував очільник «Свободи».

Фото: прес-служба ВО «Свобода».

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.