ОСТАННІ НОВИНИ

Усіх користувачів електронних скриньок застерігають від небезпечного вірусу

|

Останнім часом зафіксовано чергову спробу дискредитації органів Державної фіскальної служби України. З підроблених поштових адрес ДФС зловмисники розсилають електронні листи зі шкідливим програмним забезпеченням. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі ГУ Міндоходів у Львівській області.

Поштові скриньки [email protected], [email protected], [email protected], та [email protected] не зареєстровані на сервері електронної пошти ДФС України в мережі Інтернет, тобто не належать відомству.

Листи містять пропозицію ознайомитись з документами щодо сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, а додатки містять шкідливе програмне забезпечення. Ця інформація не відповідає дійсності.

Отримувачам листів рекомендується терміново повідомити про це Державну службу спеціального зв’язку та захисту інформації України, СБУ та МВС України та надіслати їм зразки шкідливого програмного забезпечення.

Реклама партнерів

Об’єктами масового ураження є не лише комп’ютери державних органів чи установ, а й громадян України. Просимо бути уважними та не відкривати подібних листів.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.