ОСТАННІ НОВИНИ

У мерії формують списки присяжних районних судів

|

Юридичне управління Львівської міської ради повідомляє про формування списків присяжних районних судів. Про це Львівському порталу повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Формування списків мерія проводить згідно листа територіального управління Державної судової адміністрації України в Львівській області від 13.08.2014 року  № 04/1536/14 у відповідності до вимог до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та Кримінально процесуального кодексу України.

Статтею 59 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» визначено, що присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду.

Не підлягають включенню до списків присяжних громадяни:

Реклама партнерів

1) визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

2) які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

3) які мають не зняту чи не погашену судимість;

4) народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники органів внутрішніх справ та інших правоохоронних органів, військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, адвокати, нотаріуси;

5) громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

6) особи, які не володіють державною мовою.

У зв’язку з вищевикладеним, громадяни, які бажають бути включеними до списку присяжних, до 18 вересня 2014 року повинні звернутися в Львівську міську раду (пл. Ринок, каб. 343, тел. 297-58-23) з світлокопією паспорта, трудової  книжки, довідкою з місця роботи, пенсійного посвідчення.

 Фото: vestnik.in.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.