ОСТАННІ НОВИНИ

На Кримському напрямку Росія нарощує ударне угруповання ЗС РФ

|

Протягом доби бойових зіткнень підрозділів Держприкордонслужби з терористами та російським найманцями не відбувалося. Про це Львівському порталу повідомили у відділі з питань взаємодії зі ЗМІ Адміністрації Державної прикордонслужби України.

Учора 08.00 год на блокпосту в районі південно-західної околиці н.п. Станиця Луганська підірвався автомобіль, в результаті чого загинула жінка-водій. Також один прикордонник отримав поранення.

У межах Донецької та Луганської областей продовжується концентрація та перегрупування терористів та ЗС РФ, їх дозабезпечують озброєнням, важкою броньованою технікою, артилерією, боєприпасами та ПММ. Також ними проводяться активні розвідувальні заходи.

По Новоазовському району постійно переміщується спецавтомобіль, який здійснює радіоелектронні поміхи та прослуховування абонентів мобільних операторів.

Реклама партнерів

Зафіксовано відведення збройних формувань РФ від  н.п. Широкине в напрямку м. Новоазовськ. Разом з тим на раніше захоплених російським військовими територіях та на блокпостах збільшується кількість бойовиків від так званої ДНР.

Поблизу н.п. Маркине (Укр.) офіцери ГРУ ЗС РФ в спеціальному таборі здійснюють підготовку терористів-розвідників.

За оперативною інформацією поблизу н.п. Водіно (Ростовська обл.) на танкодромі ЗС РФ російським військовими інструкторами проводиться підготовка екіпажів для танків, що були передані терористам.

У Ростовській області РФ напроти Донецької та Луганської областей військовими формуваннями ЗС РФ продовжуються заходи з інженерного облаштування вогневих позицій та командних пунктів. Також відбувається розгортання військових наметових містечок та пошук в прикордонних населених пунктах будівель для розміщення особового складу.

Російський гуманітарний конвой, начебто призначений для жителів південного сходу України, стоїть без руху біля н.п. Каменськ-Шахтинський (Ростовська обл.) неподалік від кордону з Україною.

На Кримському напрямку Росія нарощує ударне угруповання ЗС РФ. За інформацією МО РФ льотчики окремого корабельного винищувального авіаційного полку палубної авіації Північного флоту провели навчально-тренувальні польоти на аеродромі  н.п. Саки, розташованому на території Республіки Крим.

Фото: russia.bazaza.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.